Četvrtfinale turnira “Igrajmo za 16“

0 2.035

ODIGRANE ČETVRTFINALNE UTAKMICE

igrajmo-za-16

RTS-ov memorijalni turnir “Igrajmo za 16“ počeo je u Zrenjaninu četvrtfinalnim utakmicama. Ove godine se turnir igra po kup sistemu, a za razliku od predhodna tri turnira, veći je i broj fudbalera, a učestvuju ekipe iz drugih opština Srednjobanatskog okruga.

Rezultati četvrtfinale:

EPS Elektrodistribucija Zrenjanin – Sportski objekti 8:2

Opština Žitište – Gradska uprava Zrenjanin 4:1

Opština Sečanj – Vojvoda Stepa Đero 3:2

Vodovod i kanalizacija Zrenjanin – Direkcija za izgradnju grada Zrenjanina 4:2

Polufinale se igra u petak 18. marta. U 10 časova sastaju se EPS Elektrodistribucija Zrenjanin – opština Žitište, dok u 10,35 časova igraju Opština Sečanj – Vodovod i kanalizacija Zrenjanin.

Najbolji utisak prvog dana turnira ostavila je ekipa EPS – Elektrovojvodina Zrenjanin ubedljivom pobedom nad Sportskim objektima. U drugoj utakmici Opštine Žitište je savladala kolege iz Gradske uprave Zrenjanin sa 4:1. Opštine Sečanj je povela 2:0, da bi u drugom poluvremenu ekipa Vojvoda Stepa – Đero izjednačila i imala nekoliko prilika za pobedu. Sečanjci su golom u poslednjim trenucima meča obezbedili polufinale. Prošlogodišnji pobednik ekipa Vodovoda je do trijumfa nad Direkcijom za izgradnju grada Zrenjanina došla nakon bolje igre u drugom poluvremenu.

Turnir se igra pod pokroviteljstvom Grada Zrenjanina i uz podršku Sportskog saveza Grada Zrenjanina.