Hercegovina poražena u Inđiji

0 1.415

Derbi 10. kola PRLS odigran je u Inđiji gde je prvoplasirana Inđija ugostila četvrto plasiranu Hercegovinu iz Secnja.
Na početku ovog duela bolje se snalaze domaći i posle nekoliko minuta vode sa 6:3. Kao da je trebalo vremena sečanjcima da se zagreju ali od 15. minuta popravljaju svoju igru u odbrani i posle nekoliko minuta izjednačuju na 7:7. Pokušala je klupa Inđije da tajm-autom preokrene situaciju na parketu ali to im nije pošlo za rukom i Hercegovina na poluvreme odlazi sa 2 gola prednosti, rezultat je 11:13.
Pauza je više prijala domaćim, u nastavku susreta poravnavaju rezultat. Ne snalaze se sečanjci u napadu pa domaći vode u 42. minutu 18:16. Posle zatraženog minuta odmora klupe Hercegovine stvari na terenu se menjaju. Odbrana gostiju stvara velike probleme domaćim i viđen je još jedan preokret. Hercegovina vodi sa 19:20 u 51. minutu. Nekoliko minuta se igra gol za gol i onda pada odluka. Krilo gostiju Miladinov pri rezultatu 22-21 za domaće promašuje sedmerac i to kao da je uticalo na njegove saigrače koji prave par grešaka što je lideru šampionata sasvim dovoljno da ovaj susret reši u svoju korist. Krajnji rezultat ovog meča je 24:21 za Inđiju.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.