Miladinov zaslužan za pobedu Hercegovine

0 1.852

U 9. kolu Hercegovina je ugostila ekipu Dolova.
Odlično su sečanjci otvorili utakmicu, odbrana na najvišem nivou a napad razigran i lepršav. Posle nekoliko minuta 4:0 za Hercegovinu. Iskusna je ekipa Dolova to je i pokazala u nastavku meča. Iz minuta u minut topila se prednost domaćih a gosti bez obzira na trenutni rezultat igraju svoju igru. Potpuno su spustili tempo igre i uz sasvim solidnu realizaciju vratili se u meč. Samo zahvaljujući golmanu Novakoviću domaći odlaze na odmor sa 2 gola prednosti 12:10 za Hercegovinu.
Potpuno ista slika na terenu i u nastavku. Prvi strelac domaćih Sebastijanov dobija striktnog čuvara a trojica mladih bekova Hercegovine Parkajić, Popara i Meljanac igraju veoma promenjljivo, te gosti uspevaju sve do 48. minuta da održe rezultatski priključak. Tada iskusni Miladinov u odbrani sečanjaca preseca dve lopte gostima i iz kontre rešava ovaj susret. Do kraja meča mladi igrači Hercegovine dobijaju šansu i meč lagano privode kraju 27:22 za domaće.
Najbolji pojedinac susreta bek domaćih Sebastijanov Nemanja strelac 8 pogodaka.
U sledećem kolu Hercegovina igra derbi meč kao gost u Inđiji.