Mokrinčani slabi za Hercegovinu

1.682

Na otvaranju sezone Hercegovina iz Sečnja ugostila ekipu Crvena Zvezda iz Mokrina.

Podmalđeni sastav gostiju je uplašeno ušao u ovaj meč, a veliki broj tehničkih grešaka koje su gosti pravili mogu se pripisati njihovom neiskustvu. Sečanjci takvu šansu ne propuštaju i u startu stiču velikih plus 5 u 10. minutu. Odlično u odbrani igraju domaći gde dominiraju Milošević i Sebastijanov, a takva igra je naterala mokrinčane na ishitrene šuteve koji su bili lak plen za golmana Novakovića. Na poluvreme se odlazi rezultatom 17:8 za Hercegovinu.

Početkom drugog dela igre gosti uspevaju da smanje rezliku na 21:13, ali je to sve što su mogli da urade u ovom susretu. Iako je trener Hercegovine dao šansu svim svojim igračima rezultat je na kraju 27:20.

Strelci za domaće su: Zubac 7, Miladinov 6, Sebastijanov 5, Meljanac 4, Komar B.i Savović po 1.

U drugom kolu Hercegovina gostuje ekipi Apatina a taj duel je zakazan za nedelju od 17 časova u Apatinu

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.