Počeo zimski turnir „Jaša 2013“

0 607

futbal

Tradicionalni, zimski turnir u malom fudbalu Jaša Tomić 2012/2013 počeo u petak. Prijavljeno je 4 ekipe u kategoriji pionira i 13 ekipa u kategoriji seniora. Interesovanje za kategoriju veterana je bilo slabo, taman toliko da se takmičenje ne održi.

Za vas smo pripremili raspored takmičenja a u nastavku ćemo pratiti turnir, pa očekujte mnoštvo slika i po koji video klip.

ZIMSKI TURNIR U MALOM FUDBALU JAŠA TOMIĆ 2012 /13 “J A Š A 2013

GRUPE I TABELA

GRUPA A
1. „KRAJINA“ KRAJIŠNIK
2. „FANTOMI” JAŠA TOMIĆ
3. „SEBASTIJAN” VRŠAC
4. „FENIKS” NEUZINA
5. „ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ
6. „BOKA” BOKA
7. „KRAJINA (veterani)” KRAJIŠNIK

GRUPA B
1. „KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK
2. „BULL” KLEK
3. „FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ
4. „ STEAUA” SUTJESKA
5. „AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ
6. „ČESTEREG” ČESTEREG

ZIMSKI TURNIR U MALOM FUDBALU “JAŠA 2012/13” – RASPORED TAKMIČENJA SENIORA

PETAK 28.12.2012.

18 00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “FENIKS” NEUZINA
20.00 – “BULL” KLEK – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK
21.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “STEAUA” SUTJESKA

SUBOTA 29.12.2012.

18.00 – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – “FENIKS” NEUZINA
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK
20.00 – “BOKA” BOKA – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ
21.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ

NEDELJA 30.12.2012.

18 00 – “STEAUA” SUTJESKA – “BULL” KLEK
19.00 – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – “BOKA” BOKA
20.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ
21.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “FENIKS” NEUZINA

SREDA 02.01.2013.

18.00 – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – “STEAUA” SUTJESKA
19.00 – “ČESTEREG” ČESTEREG – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ
20.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ

ČETVRTAK 03.01.2013.

17.00 – “DRVARA TOPALOVIĆ” BANATSKI DESPOTOVAC – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri)
18.00 – “BULL” KLEK – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “BOKA” BOKA
20.00 – “ČESTEREG” ČESTEREG – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK
21.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ

PETAK 04.01.2013.

17.00 – “TAMIŠKICVET” JAŠA TOMIĆ – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ (pioniri)
18.00 – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ
20.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ
21.00 – “STEAUA” SUTJESKA – “ČESTEREG” ČESTEREG

SUBOTA 05.01.2013.

17.00 – “DRVARA TOPALOVIĆ” KRAJIŠNIK – “TAMIŠKI CVET” JAŠA TOMIĆ (pioniri)
18.00 – “BULL” KLEK – “ČESTEREG” ČESTEREG
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “BOKA” BOKA
20.00 – “FENIKS” NEUZINA – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK

UTORAK 08.01.2013.

17.00 – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri)
18.00 – “BOKA” BOKA – “FENIKS” NEUZINA
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK
20.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “STEAUA” SUTJESKA
21.00 – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – “ČESTEREG” ČESTEREG

SREDA 09.01.20I3.

17.00 – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ – “DRVARA TOPALOVIĆ” BANATSKI DESPOTOVAC (pioniri)
18.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK
19.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “BULL” KLEK
20.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “SEBASTIJAN” VRŠAC

ČETVRTAK 10.01.2013.

17.00 – “TAMIŠKI CVET” JAŠA TOMIĆ – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri)
18.00 – “BOKA” BOKA – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “FENIKS” NEUZINA
20.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ

PETAK 11.01.2013.

19.00 – A1 – B2
20.00 – BI – A2

SUBOTA 12.01.2613.

19.00 – UTAKMICA ZA 3 MESTO
20.00 – FINALE (pioniri)
21.00 – FINALE SENIORI

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana