Poraz Radničkog na svom terenu

0 524

Rukometni klub “Radnički” je u 14. Kolu DRLS Vojvodine na svom terenu dočekao prvoplasirnu ekipu na tabeli Novu Pazovu iz Nove Pazove.
Odolevala je ekipa Radničkog, pa i vodila do 23. minuta igre u prvom poluvremenu. Vodila igru, ali je to bilo sve jer već u 25. minutu Nova Pazova prelazi u vođstvo a rezultat na poluvremenu je 11:14.
Slična situacija na terenu i u drugom poluvremenu. Bezuspešni su pokušaji domaćina da preokrene rezultat u svoju korist. Na momente su se približavali do dva gola razlike ali ih jednostavno nije pratila sportska sreća i dobra igra gostiju. Konačan rezultat 21:25.
Ekipa Nove Pazove, kao prvoplasirana, je za svako poštovanje i niko ne sumnja u njihovu pobedu ali ne možemo a da ne spomenemo devojke koje su sudile ovaj meč. Bilo je par njihovih “sumnjivih” odluka koje su unele nervozu i destabilisale igru domaćina. Ko zna kako bi tekao meč da se to nije desilo. Možda su devojke ipak neiskusne da vode utakmice u ovoj ligi.
Golove za Radnički postigli: Slavković i Glomazić po 6, Aćimović 5, Cvekić i Molnar po 2.
Golove za Novu Pazovu postigli: Došenović 7, Piskulić i Radovanović po 6, Đurović Lazar 3, Đurović Luka 2 i Grubić 1.
U 15. kolu ekipa Radničkog putuje u Crepaju gde će igrati protiv istoimene ekipe.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.