Poraz u gostima

0 744

U 8. kolu PSRL Vojvodina ekipa Radničkog je gostovala ekipi Obilić iz Novog Kneževca.
U igri koja je odlikovala velikim brojem tehničkih grešaka u prvom poluvremenu su se bolje snašli igrači Radničkog i samim tim rešavaju prvo poluvreme u svoju korist 17:16.
Početkom drugog poluvremena boljom igrom domaćina i velikim brojem promašenih napada igrača Radničkog domaćin dolazi u prednost od pet golova. Promenom zonske formacije i prelaskom iz odbrane 3:2:1 u odbranu 6:0, ekipa Radničkog smanjuje vođstvo domaćina iz minuta u minut. U poslednjih dva minuta domaćin ulazi sa samo golom prednosti. Ekipa Radničkog u napadu, ali kapiten Slavković Nemanja iz veoma teške situacije pogađa stativu. Uprkos tome domaćin u svom napadu greši i poslednjih 35 sekundi i šansa da se ijednači rezultat pripala je rukometašima Radničkog. Na žalost, samo 4 sekunde pre kraja, do tada najbolji strelac, Fazekaš Feri šutira sa pozicije beka, ali golman domaćina brani i utakmica je završena rezultatom 32:31 u korist Obilića.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.