Presudila greška golmana

1.311

Utakmica 2. kola PFL Zrenjanin odigrana u nedelju, 26. avgusta 2018. godine između Radničkog 1911 i gostujuće ekipe Crvene Zvezde iz Vojvoda Stepe pred oko 100 gledalaca.

FK „Radnički 1911“ Jaša Tomić

Savkov, Bjeletić, Pijetlović, Magovčević, Martinović, Furtula, Savić, Pejin, Raič, Lojpur i Miletić.

Na klupi: Trikić, Latković, Latinkić, Magočević, Radivoj i Kušić.

FK „Crvena Zvezda“ Vojvoda Stepa

Ćirković, Tomas, Klać, Todorov, Brajić, Savić, Radenković, Popović, Milaković, Stanojević i Kuburović.

Na klupi: Vukoje, Đuričin, Ćurčić, Ćurić, Ribić i Đurić.

Delegat FSP: Škrbić Ljubomir iz Krajišnika

Glavni sudija: Bogićević Mario iz Zrenjanina

Prvi pomoćnik: Pašić Marko iz Perleza

Drugi pomoćnik: Vuković Marko iz Zrenjanina

Novajlija u ligi Radnički 1911 je ambiciozno započeo utakmicu, ali nedugo zatim u 13-om minutu utakmice posle greške domaćeg golmana Savkova, protivnik iz Vojvoda Stepe je postigao gol i poveo sa 0:1.

Drugo poluvreme je donelo otvorenu igru sa obe strane, samim tim i mnogo nepreciznih pasova i grešaka, ali je za nijansu iskusnija ekipa Crvene Zvezde uspela da sačuva gol prednosti iz prvog poluvremena i ode kući sa upisana 3 boda na gostovanju.

Ono što teši je činjenica da je ovo početak sezone i da bi Radnički 1911 u nastavku prvenstva mogao da uđe u dobar ritam, a sa njim bi došle i bolje partije kao i povoljniji rezultati.