Krajina izgubila na svom terenu

1.053

U subotu, 25. avgusta 2018. godine u Krajišniku odigrana fudbalska utakmica 2. kola Vojvođanske lige „Istok“. Krajina je na svom terenu dočekala ekipu ŽAK iz Kikinde.

Ekipa Krajine je krenula silovito od prvog minuta utakmice i bilo je potrebno samo dva minuta minuta da Cavrić Davor postignu gol.

Nakon brzo postignutog gola, domaći igrači se povlače i usporavaju tempo što će ih koštati gola do kraja prvog poluvremena.

Drugo poluvreme je domaćin krenuo ofanzivno, imao veći posed lopte, pokušavao da okrene opet rezultat u svoju korist, ali su gosti možda bili malo taktički i bolje fizički spremniji. Gosti su uspeli da daju do kraja utakmice još dva gola iz kontri koja su bila odmazda na ofanzivu domaćina.

Konačan rezultat je bio 1:3, ali bez obzira na to može se očekivati bolja igra Krajine u nastavku sezone i svakako kvalitetan fudbal.

U 3. kolu Krajina gostuje ekipi Kikinda 1909.