Radnički 1911 i dalje na vrhu tabele

1.627

Danas, 18. marta 2018. godine u 12. kolu prolećnjeg dela sezone A lige FSG Zrenjanin Radnički 1911 na svom terenu igrao protiv ekipe Tamiša iz Farkaždina.

Utakmica odigrana na izuzetno dobrom terenu ali po hladnom vremenu. Od samog početka žustra igra najavljuje neizvesnu utakmicu ali samo deset minuta je trebalo da se razbije odbrana Tamiša i da svoj prvi gol na utakmici postigne Marko Pejin. U nastavku utakmice ekipa Radničkog 1911 propušta mnogo šansi a drugi gol u produžetku vremena postiže Danko Stojaković.

Drugo poluvreme prolazi u znaku ekipe Radničkog 1911 koji pobeđuje Tamiš rezultatom 5:0, osvaja nova tri boda  i dalje je na vrhu tabele sa 29 bodova.

Golove za Radnički 1911: Pejin 2, Stojaković, Raič i Pijetlović Dragan po jedan.