Radnički bolji od Kljajićeva

0 728

Posle dobre igre i pobede u gostima protiv ekipe Hajduka (23:33) nastavlja se serija pobeda.
U 20. kolu PSRL Vojvodina rukometni klub Radnički je na svom terenu igrao protiv ekipe Kljajićevo iz Kljajićeva.
Prvo poluvreme prožima neizvesna igra gde su se ekipe smenjivale u vođstvu. Nešto bolju i stabilniju igru, kako u odbrani tako i u napadu imala je gostujuća ekipa i na odmor se odlazi sa jednim golom razlike (13:14).
U drugom poluvremenu prvo izjednačenje zabeleženo je u 36. Minute (16:16) a prvo vođstvo zabeleženo je u 45. minutu (18:17). U 55. minutu ponovo izjednačenje (22:22) i težak period za naše rukometaše, ali vrlo brzo ponovo preuzimaju inicijativu i utakmicu završavaju u svoju korist 26:24.
Igrač utakmice Fazekaš sa deset postignutih golova .