Radnički nadigrao Kljajićevo

0 942

RK Radnički (Jaša Tomić) – RK Kljajićevo (Kljajićevo) 26:22 (12:4)
Jaša Tomić, 19.11.2010. 19.00 h
Jaša Tomić. Hala sportova, Gledalaca oko 150. Sudije: Aleksandar Stankovski (Omoljica), Dragiša Stankovski (Omoljica), Delegat: Dušan Vlajnić (Pančevo)
RadničkiJokanović, Mates, Janjić G, Radošević, Fazekaš, Popara, Slavković, Rikalo, Sebastijanov, Jović, Parivodić.

KljajićevoNikodijević, Momčilović, Đujić, Mrkšić, Jakšić G, Vila, Bjeloš, Malobabić, Hajdin, Jakšić D, Vukelić, Kosanović.

Treneru Darku Ivkoviću nije bilo lako pred meč protiv ekipe Kljajićeva, jer su četiri sdandardna prvotimca, iz objektivnih razloga, bila sprečena da igraju. Nervoza i pritajeni strah je primećen i kod igrača svesni da će na svom terenu igrati znatno oslabljeni. No, izuzetno dobrom igrom mladog golmana Jokanovića koja je nadahnula igrače Radničkog ekipa iz Kljajićeva nije mogla da se odupre. Prvi minuti utakmice i 4: 0 u korist domaćina je najavljivala dobru utakmicu i apsolutnu dominaciju na terenu. Dobra i stabilna odbrana kao i odlična igra u napadu je prezentovana od strane igrača Radničkog u prvom poluvremenu. Gosti su u prvom poluvremenu postigli samo četiri gola dok su rukometaši Radničkog postigli dvanaest.
Prvi minuti drugog poluvremena su opet pripali domaćinima kada je i ostvarena najveća gol razlika od deset golova. U nastavku dolazi do drastičnog pada u igri rukometaša Radničkog a gosti pokušavaju da to iskoriste ali bez uspeha. Jednostavno, domaćini su sa lakoćom, kao da se poigravaju sa protivnikom, uspeli da do kraja utakmice kontrolišu igru i zasluženo pobedili sa 26:22.
Igrač utakmice je nesumnjivo mladi golman Jokanović no, odličnom igrom i postignutim golovima blistali su i Fazekaš i Sebastijanov.