RASPORED I SATNICA LETNJIH SPORTSKIH IGARA SO SEČANJ

0 2.067

JAŠA TOMIĆ 02. I 03. AVGUST 2019. GODINE
Svečano otvaranje igara u 15.30 časova – Hala sportova

MALI FUDBAL – MUŠKARCI
Rukovodilac takmičenja: Piljević Dragan, Đurić Damir
Fudbalski teren FK „Radnički“
PRED KOLO
Petak
1. Sečanj – Krajišnik 16,00
2. Neuzina – Šurjan 16,40
PRVO KOLO
1. Boka – Banatska Dubica 17,20
2. Konak – Pobednik pred.1. 18,00
3. Jaša T. – Jarkovac 18,40
4. Sutjeska –Pobednik pred. 2. 19,20
POLUFINALE
Subota
1. Pobednik 2. – Pobednik 1. 16,30
2. Pobednik 4. – Pobednik 3. 17,10
FINALE Subota 19,15 Hala sportova

MALI FUDBAL – ŽENE
Fudbalski teren FK „Radnički“
PRVO KOLO
Subota
1. Krajišnik – Boka 10,00
2. Jarkovac – Jaša T. 10,40
POLUFINALE
1. Sutjeska – Pob. 2. 15,10
2. Sečanj – Pob. 1. 15,50
FINALE 18,30 Hala sportova

STRELJAŠTVO I PIKADO
Rukovodilac takmičenja: Mira Magovčević, Lidija Milošević, Aurel Rotar, Jovan Lazić
Dvorište: Osnovna škola
ŽENE MUŠKARCI
Streljaštvo – petak 16,00 Streljaštvo– subota 10,00
Pikado – subota 10,00 Pikado – petak 16,00
1. Boka 1.Konak
2. Jarkovac 2. Boka
3. Neuzina 3. Banatska Dubica
4. Šurjan 4. Neuzina
5. Jaša T. 5. Sečanj
6. Sečanj 6. Sutjeska
7. Konak 7. Krajišnik
8. Banatska Dubica 8. Jarkovac
9. Sutjeska 9. Jaša Tomić
10.Krajišnik 10. Šurjan

ŠAH
Rukovolilac takmičenja: Miroslav Papić
Teren: Osnovna škola Subota 10,00
Prijava na licu mesta.

KUGLANJE
Rukovodilac takmičenja: Zubac Branislav i Nehez Zoran
Teren: Hala sportova Jaša Tomić Subota 10,00

SPORTSKI RIBOLOV
Rukovodilac takmičenja: Racić Rastko, Milosavljev Željko
Teren: Vašarište u Boki
Subota u 07,00 – skup takmičara i žrebanje
08,00 – takmičenje

RUKOMET – MUŠKARCI
Rukovodilac takmičenja : Vlado Savović, Borislav Aćimović, Silvija Kermeci
Rukometni teren: „Radnički“
PRVO KOLO
Petak
1. Sutjeska – Jarkovac 16,00
2. Krajišnik – Boka 16
POLUFINALE
Subota
1. Sečanj – Pobednik 1. 16,00
2. Jaša T. – Pobednik 2. 16,40
FINALE 20,00 Hala sportova

RUKOMET – ŽENE
Petak
PRVO KOLO
1. Jarkovac – Krajišnik 17,20
2. Sutjeska – Boka 18,00

POLUFINALE
Subota
1. Jaša T. – Pob. 2. 10,00
2. Sečanj – Pob. 1. 10,40
FINALE Subota 16,00 Hala sportova

ODBOJKA – MUŠKARCI
Rukovodilac takmičenja: Ivan Mandić, Šešlija LJiljana
Odbojkaški teren: FK „Radnički“

Subota
PRVO KOLO
1. Jarkovac – Sečanj 10,00
2. Boka – Krajišnik 10,45
3. Sutjeska – Jaša T. 11,30
4. Ban. Dubica – Konak 12,15
POLUFINALE
1. Pobednik 2. – Pobednik 3. 16,30
2. Pobednik 1. – Pobednik 4. 17,10
FINALE Subota 19,00
ODBOJKA – ŽENE
PRED KOLO
Petak
1. Boka – Jarkovac 16,00
PRVO KOLO
1. Krajišnik – Neuzina 16,40
2. Jaša Tomić – Sečanj 17,20
3. Konak – Ban. Dubica 18,00
4. Sutjeska – Pob. predkola 18,40
POLUFINALE
1. Pobednik 3. – Pobednik 1. 19,20
2. Pobednik 4. – Pobednik 2. 20,00
FINALE Subota 18,00

KOŠARKA – MUŠKARCI
Rukovodilac takmičenja : Radenko Ugrčić, Milan Bosnić
Hala sportova

Petak
PREDKOLO
1. Neuzina –Konak 16,00
PRVO KOLO
1. Jarkovac – Sečanj 16,40
2. Krajišnik – Pob.predkola 17,20
3. Jaša T.- Sutjeska 18,00
4. Ban. Dubica – Boka 18,40
POLUFINALE
Subota
1. Pobednik 1. – Pobednik 3. 14,40
2. Pobednik 4. – Pobednik 2. 15,20
FINALE Subota 17,45 Hala sportova

KOŠARKA – ŽENE
PRVO KOLO
Petak
1. Jaša T. – Boka 19,20
2. Sečanj – Jarkovac 20,00
POLUFINALE
Subota
1. Krajišnik – Pob. 1. 10,00
2. Sutjeska – Pob. 2. 10,40
FINALE Subota 17,00 Hala sportova

STONI TENIS
Rukovodilac takmičenja: Momčilo Papić
Teren: Osnovna škola
MUŠKARCI Petak 16,00
PRED KOLO
1. Jarkovac – Šurjan
2. Boka – Jaša T.
PRVO KOLO
1. Krajišnik – Ban. Dubica
2. Sečanj – Konak
3. Sutjeska – Pobednik 1.
4. Pobednik 2. – Neuzina
POLUFINALE
1. Pob. 3. – Pob. 2.
2. Pob. 1. – Pob. 4.

FINALE

ŽENE Subota 16,00
PRVO KOLO
1. Neuzina – Krajišnik
2. Sutjeska- Boka
3. Sečanj – Ban.Dubica
4. Jaša T. – Jarkovac
POLUFINALE
1. Pobednik 3. – Pobednik 2.
2. Pobednik 1. – Pobednik 4.
FINALE

NADVLAČENJE KONOPCA
Rukovodilac takmičenja: Jovo Simeunović
Hala sportova
MUŠKARCI Subota 20,50

PRVO KOLO
1. Sutjeska – Konak
2. Krajišnik – Sečanj
3.Boka – Jarkovac
4. Neuzina – Jaša T.
POLUFINALE
1. Pobednik 4. – Pobednik 2.
2. Pobednik 3. – Pobednik 1.
FINALE
ŽENE Petak 20,40

PRVO KOLO
1. Konak – Krajišnik
2. Jarkovac – Jaša T.
3. Sutjeska – Sečanj
POLUFINALE
1. Boka – Pob. 1.
2. Pob 3. – Pob 2.
FINALE

ATLETIKA
Rukovodilac takmičenja: Vuković Drago, Aurel Doru Rotar, Jovan Lazić
Teren: Fudbalski teren
Subota 17.00
– bacanje kamena s ramena
– bacanje kugle (m i ž)
– skok u dalj (m i ž)
– trčanje 60m (ž) – 100m (m)
– trčanje 600m(ž) – 800m (m)

Ekipe se prijavljuju na licu mesta

ŠAH
Rukovolilac takmičenja: Miroslav Papić
Teren: Osnovna škola Subota 10,00
Prijava na licu mesta.

KUGLANJE
Rukovodilac takmičenja: Zubac Branislav i Nehez Zoran
Teren: Hala sportova Jaša Tomić Subota 10,00

SPORTSKI RIBOLOV
Rukovodilac takmičenja: Racić Rastko, Milosavljev Željko
Teren: Vašarište u Boki
Subota u 07,00 – skup takmičara i žrebanje
08,00 – takmičenje

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana