Raspored i satnica letnjih sportskih igara u Sutjesci

0 423

Sutjeska

Mali fudbal – muškarci

 

Rukovodilac takmičenja: Dragan Piljević

Utakmice se igraju na fudbalskom terenu FK ,,Radnički’’

 

Pred kolo – Petak 09.08.2013.

 

  1. Neuzina – Konak 16:30
  2. Boka –  Sečanj  17:10

 

Prvo kolo:

Jaša Tomić – Pobednik 2 17:50

Pobednik 1 – Sutjeska 18:30

Jarkovac – Šurjan 19:10

Banatska Dubica – Krajišnik 19:50

 

Polufinale – Subota 10.08.2013.

Pobednik 1 – Pobednik 3 17:20

Pobednik 4 – Pobednik 2 18:00

 

Finale – Subota 10.08.2013.  18:40  Rukometni teren

 

Mali fudbal – žene

 

Prvo kolo – Subota 10.08.2013.

 

  1. Sečanj – Neuzina 10:00
  2. Boka Jaša Tomić 10:40
  3. Jarkovac – Sutjeska 11:20
  4. Krajišnik – Konak 12:00

 

Polufinale – Subota 10.08.2013.

1.Pobednik 2 – Pobednik 4 16:00

2. Pobednik 1 – Pobednik 3 16:40

 

Finale – Subota 10.08.2013. 18:00 Rukometni teren

 

Pikado

 

Rukovodilac takmičenja: Olivera Babić i Mira Magovčević

Teren: FK ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Muškarci – Petak 09.08.2013. 16:30

Žene – Subota 10.08.2013. 10:00

Redosled po prijavljivanju na licu mesta.

 

Rukomet – muškarci

 

Rukovodilac takmičenja: Vlado Čorlija

Rukometni teren: FR ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Pred kolo: Petak 09.08.2013.

  1. Banatska Dubica – Boka 16:30

 

Prvo kolo:

  1. Jaša Tomić – Šurjan 17:10
  2. Sečanj – Neuzina 17:50
  3. Krajišnik – Pobednik 1 18:30
  4. Sutjeska – Jarkovac  19:10

 

Polufinale – Subota 10.08.2013.

  1. Pobednik 2 – Pobednik 3 16:00
  2. Pobednik 1 – Pobednik 4 16:40

 

Finale – Subota 10.08.2013. 19:20

 

 

Rukomet – žene

 

Pred kolo – Petak 09.08.2013.

  1. Sutjeska – Jarkovac 19:50

 

Polufinale  – Subota 10.08.2013.

  1. Boka – Sečanj 10:00
  2. Pobednik 1 – Jaša Tomić 10:40

 

Finale – Subota 10.08.2013. 17:20

 

 

Odbojka – muškarci

 

Rukovodilac takmičenja: Marija Aćimović

Odbojkaški teren FK ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Pred kolo – Petak 09.08.2013.

  1. Banatska Dubica – Konak  16:30

 

Prvo kolo:

1.Sečanj – Neuzina 17:10

2. Pobednik 1 –  Krajišnik 17:50

3. Jarkovac – Jaša Tomić 18:30

4. Sutjeska – Boka 19:10

 

Polufinale:

  1. Pobednik 2 – Pobednik 3 19:50
  2. Pobednik 4 – Pobednik 1 20:30

 

Finale – Subota 10.08.2013. 18:30

 

Odbojka – žene

Prvo kolo – Subota 10.08.2013.

  1. Jaša Toič – Boka 10:00
  2. Sutjeska – Jarkovac 10:40
  3. Sečanj – Neuzina 11:20
  4. Krajišnik – Konak 16:30

 

Polufinale

  1. Pobednik 1 – Pobednik 2 17:10
  2. Pobednik 3 – Pobednik 4 17:50

 

Finale – Subota 10.08.2013. 19:10

 

Košarka – muškarci

 

Rukovodilac takmišenja – Radenko Ugrčić

Košarkaški teren: FK ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Pred kolo – Petak 09.08.2013.

  1. Sečanj – Boka 16:30

 

Prvo kolo:

  1. Krajišnik – Jaša Tomić 17:10
  2. Jarkovac – Banatska Dubica 17:50
  3. Neuzina – Sutjeska 18:30
  4. Konak – Pobednik 1 19:10

Polufinale

  1. Pobednik 1 – Pobednik 3 19:50
  2. Pobednik 2 – Pobednik 4 20:30

 

Finale – Subota 10.08.2013. 19:20

 

Košarka – žene

 

Prvo kolo – Subota10.08.2013.

  1. Jarkovac – Neuzina 10:00
  2. Jaša Tomić – Krajišnik 10:40
  3. Boka – Sutjeska 11:20
  4. Sečanj slobodan

 

Polufinale

  1. Pobednik 2 – Pobednik 3 16:30
  2. Pobednik 1 – Sečanj 17:10

 

Finale – Subota 10.08.2013.

 

Stoni tenis

 

Rukovodilac takmičenja: Momčilo Papić

Teren: hol Osnovne škole

 

Muškarci – Petak 16:30

 

Pred kolo

  1. Šurjan – Neuzina
  2. Jarkovac – Boka

 

Prvo kolo

  1. Sutjeska – Pobednik 2
  2. Sečanj – Pobednik 1
  3. Jaša Tomić – Krajišnik
  4. Konak – Banatska Dubica

 

Polufinale

  1. Pobednik 2 – Pobednik 1
  2. Pobednik 4 – Pobednik 3

 

Finale

 

 

Streljaštvo

 

Rukovodilac takmičenja: Radoslav Radović i Aurel Doru Rotar

Teren: FK ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Žene: Petak 09.08.2013. 16:30

Muškarci: Subota 10.08.2013. 10:00

Redosled takmičenja  po prijavljivanju na licu mesta

 

Atletika

 

Rukovodilac takmičenja Jovo Simeunović

Fudbalski teren: FK ’’Radnički’’ Sutjeska

Subota 10.08.2013. 17:00

 

-bacanje kugle (m i ž) 17:00

-skok u dalj (m i ž) 17:00

-trčanje 60m (ž) – 100m (8m) 18:00

-trčanje 600m (ž) – 800m (m) 18:00

Ekipe se prijavljuju na licu mesta

 

Nadvlačenje konopca

Rukovodilac takmičenja: Jovo Simeunović

Rukometni teren FK ’’Radnički’’ Sutjeska

 

Muškarci – Subota 10.08.2013. 20.00

Prvo kolo

  1. Boka – Sečanj
  2. Sutjeska – Krajišnik
  3. Konak – Jaša Tomić
  4. Jarkovac – Neuzina

Polufinale

  1. Pobednik 2 – Pobednik 3
  2. Pobednik 1 – Pobednik 4

 

Finale

 

Žene  Petak 09.08.2013. 20:00

Prvo kolo

  1. Sutjeska – Jaša Tomić
  2. Krajišnik – Sečanj
  3. Neuzina – Jarkovac
  4. Boka slobodna

Polufinale

  1. Pobednik 1 – Pobednik 3
  2. Pobednik 2 – Boka

 

Finale

 

Šah

 

Rukovodilac takmičenja: Radoslav Radović

Teren: Osnovna škola – Subota 10.08.2013. 10:00

Prijava na licu mesta

 

 

Kuglanje

 

Rukovodilac takmičenja: Branislav Zubac i Zoran Nehez

Teren. Hala sportova Jaša Tomić – Subota 10.08.2013. 10:00

Ekipe se prijavljuju na licu mesta

 

 

 

 

 

 

 

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana