RASPORED I SATNICA SPORTSKIH IGARA SO SEČANJ

0 1.837

SEČANJ, 06. i 07. AVGUST 2021. GODINE

Svečano otvaranje igara u 15:30 časova – Rukometni teren “Hercegovina” Sečanj

 

MALI FUDBAL – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Piljević Dragan, Đurić Damir – Rukometni teren “Hercegovina” Sečanj

PRED KOLO

Petak

Neuzina – Boka _ 16:00 časova

PRVO KOLO

Jaša Tomić – Krajišnik _ 16:40 časova
Sutjeska – Ban. Dubica _ 17:20 časova
Pobednik predkola – Konak _ 18:00 časova
Jarkovac – Sečanj _ 18:40 časova

DRUGO KOLO

Subota

Pobednik 1 – Pobednik 2 _ 15:30 časova
Pobednik 3 – Pobednik 4 _ 16:10 časova

FINALE

Subota 18:45 časova

MALI FUDBAL – ŽENE

Gimnazijski tereni

PRED KOLO

Krajišnik – slobodan

PRVO KOLO

Petak

Sečanj – Sutjeska _ 16:00 časova
Jarkovac – Jaša Tomić _ 16:40 časova
Boka – Ban. Dubica _ 17:20 časova

DRUGO KOLO

Subota

Pobednik 2 – Krajišnik _ 10:00 časova
Pobednik 1 – Pobednik 3 _ 11:40 časova

FINALE

Subota 17:00 časova – Rukometni teren “Hercegovina” Sečanj

RUKOMET – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Vlado Savović, Nedeljko Vučković – Rukometni teren “Hercegovina” Sečanj

PRVO KOLO

Subota

Krajišnik – Sutjeska _ 10:00 časova
Jarkovac – Boka _ 10:40 časova

DRUGO KOLO

Pobednik 1 – Jaša Tomić _ 11:20 časova
Pobednik 2 – Sečanj _ 12:00 časova

FINALE _ 19:30 časova

RUKOMET – ŽENE

PRED KOLO

Petak

Boka – Sutjeska
Sečanj – Jarkovac

PRVO KOLO

Jaša Tomić – Pobednik 1 _ 20:20 časova
Krajišnik – Pobednik 2 _ 20:50 časova

FINALE

Subota _ 17: 45 časova

ODBOJKA – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Ivan Mandić, Marija Aćimović – Odbojkaški teren OŠ “Aleksa Šantić” Sečanj

PRED KOLO

Subota

Sečanj – Konak _ 10:00 časova

PRVO KOLO

Neuzina – Jaša Tomić _ 10:40 časova
Boka – Ban. Dubica _ 11:20 časova
Krajišnik – Jarkovac _ 12:00 časova
Sutjeska – Ponednik pred kola _ 12:40 časova

DRUGO KOLO

Pobednik 2 – Pobednik 3 _ 16:00 časova
Pobednik 1 – Pobednik 4 _ 16:40 časova

FINALE

Subota _ 18:15 časova

ODBOJKA – ŽENE

PRED KOLO

Petak

Boka – Konak _ 16_00 časova

PRVO KOLO

Sutjeska – Krajišnik _ 16:30 časova
Jarkovac – Neuzina _ 17:00 časova
Ban. Dubica – Sečanj _ 17:30 časova
Pobednik pred kola – Jaša Tomić _ 18:00 časova

DRUGO KOLO

Pobednik 3 – Pobednik 4 _ 18:30 časova
Pobednik 2 – Pobednik 1 _ 19:00 časova

FINALE

Subota _ 17:30 časova

KOŠARKA – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Radenko Ugrčić, Milan Bosnić – Košarkaški teren OŠ “Aleksa Šantić” Sečanj

PRVO KOLO

Petak

Krajišnik – Boka _ 16:00 časova
Jaša Tomić – Sutjeska – Neuzina _ 16:40 časova
Konak – Sečanj _ 17:20 časova
Neuzina – Jarkovac _ 18:00 časova

DRUGO KOLO

Subota

Pobednik 1 – Pobednik 3 _ 16:00 časova
Pobednik 2 – Pobednik 4 _ 16:40 časova

FINALE

Subota _ 18:40 časova

KOŠARKA – ŽENE

PRVO KOLO

Subota

Krajišnik – slobodan

Jaša Tomić – Boka _ 10:00 časova
Sečanj – Sutjeska _ 10:40 časova
Jarkovac – Neuzina _ 11:20 časova

DRUGO KOLO

Pobednik 2 – Krajišnik _ 17:20 časova
Pobednik 1 – Pobednik 3 _ 18:00 časova

FINALE

Subota _ 19:20 časova

STONI TENIS – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Goran Zubac – Dom kulture Sečanj

Subota _ 16:00 časova

PRED KOLO

Neuzina – Jaša Tomić
Sutjeska – Konak

PRVO KOLO

Ban. Dubica – Pobednik 2
Šurjan – Krajišnik
Jarkovac – Boka
Sečanj – Pobednik 1

DRUGO KOLO

Pobednik 2 – Pobednik 4
Pobednik 1 – Pobednik 3

FINALE

STONI TENIS – ŽENE

Petak _ 16:00 časova

PRVO KOLO

Sutjeska – Krajišnik
Neuzina – Sečanj
Boka – Ban. Dubica
Jaša Tomić – Jarkovac

DRUGO KOLO

Pobednik 4 – Pobednik 2
Pobednik 1 – Pobednik 3

FINALE

ATLETIKA

Rukovodilac takmičenja: Aurel Doru Rotar, Babić Božidar – Teren FK “Bilećanin” Sečanj

Subota _ 16:30 časova

Bacanje kamena s ramena
Bacanje kugle (M i Ž)
Skok u dalj (M i Ž)
Trčanje 60 m (Ž) i 100 m (M) – 18:00 časova
Trčanje 600 m (Ž) i 800 m (M)

Ekipe se prijavljuju na licu mesta

NADVLAČENJE KONOPCA – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Radenko Ugrčić, Milan Bosnić – Rukometni teren “Hercegovina” Sečanj

Subota _ 20:00 časova

PRVO KOLO

Sečanj – Krajišnik
Sutjeska – Boka
Jaša Tomić – Neuzina
Jarkovac – Konak

DRUGO KOLO

Pobednik 2 – Pobednik 3
Pobednik 1 – Pobednik 4

 

NADVLAČENJE KONOPCA – ŽENE

Petak _ 19:30 časova – Košarkaški teren OŠ “Aleksa Šantić” Sečanj

PRED KOLO

Sečanj – Jarkovac
Krajišnik – Jaša Tomić

PRVO KOLO

Sutjeska – Pobednik 1
Boka – Pobednik 2

 

ŠAH

Rukovodilac takmičenja: Miroslav Papić – Dum kulture Sečanj

Subota _ 10:00 časova

PRVO KOLO

Krajišnik – Sečanj
Boka – Jaša Tomić
Konak – Sutjeska
Jarkovac – Ban. Dubica

DRUGO KOLO

Pobednik 2 – Pobednik 1
Pobednik 3 – Pobednik 4

Prijava na licu mesta

KUGLANJE

Rukovodilac takmičenja: Nehez Zoran, Anti Kiš – teren: Hala sportova Jaša Tomić

Subota _ 10:00 časova

Jarkovac
Jaša Tomić
Krajišnik
Sutjeska
Neuzina
Boka
Sečanj
Konak
Šurjan

STRELJAŠTVO I PIKADO

Rukovodilac takmičenja: Mira Magovčević, Lidija Milošević, Aurel Rotar, Andrija Sabo – teren na pijaci MZ Sečanj

ŽENE

Petak _ 16:00 časova – Streljaštvo

Subota _ 10:00 časova – Pikado

Konak
Jarkovac
Neuzina
Šurjan
Boka
Krajišnik
Sutjeska
Ban. Dubica
Jaša Tomić
Sečanj

MUŠKARCI

Petak _ 16:00 časova – Pikado

Subota _ 10:00 časova – Streljaštvo

Konak
Jarkovac
Neuzina
Šurjan
Boka
Krajišnik
Sutjeska
Ban. Dubica
Jaša Tomić
Sečanj

SPORTSKI RIBOLOV

Rukovodilac Takmičenja: Željko Savić

Teren: Jezero u Krajišniku

Subota 07:00 časova, Skup takmičara i žrebanje

Takmičenje _ 08:00 časova

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i
Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.