Rezultatska klackalica u završnici meča

0 723

RK “Radnički” Jaša Tomić – RK “Kljajićevo” Kljajićevo 30:25 (15:9)
radnicki-1Od samog početka susreta između domaćeg Radničkog i gostiju iz Kljaićeva na terenu postoji samo jedan tim Radnički. Odbrana 3-2-1 funkcioniše perfektno, a gosti iz Kljaićeva se ne snalaze, pa je u 20. minutu ogromnih 9:1 za domaće. Ipak, da to nije realno stanje kvaliteta dva tima pokazuje period do kraja poluvremena gde domaći promašuju par zicera i na poluvremenu je 15:9 za domaćina.
Da gosti nisu slučajno zabeležili dve pobede u prva dva kola pokazuje drugo poluvreme gde mnogo bolje igraju odbranu, a prednost domaćih se lagano top, pa je u 50. minutu samo 23:21 za Radnički. Rezultatska klackalica se nastavila sve do 57. minuta kada domaći odlaze na plus pet posle dobre igre u odbrani. Na kraju je 30:25 za Radnički.