Prekinuta utakmica Sloga-Radnički 1911

0 1.074

U prvoj utakmici KUP-a FSG Zrenjanin odigranoj između Sloge i Radničkog 1911 došlo do prekida zbog malog broja igrača domaćina.
Sloga-Radnicki-03Naime, utakmica je odigrana u Jaši Tomić, iako je Sloga bila domaćin, jer na svom terenu u Jarkovcu nema minimalnih uslova za odigravanje utakmice. To je i bio razlog da se utakmica odigra na terenu gostiju.

Gosti, tj. domaćini došli su sa samo osam igrača, pa su igrači Radničkog imali lak zadatak, a sam rezultat od 4:0 u prvom delu utakmice govori o tome.

Utakmica je prekinuta u 45. minutu igre kada je na terenu ekipa Sloge imala samo sedam igrača.

Golove za Radnički 1911 postigli suŽ: Čipak Atila u 2., Raič Miloš u 8. i 22. i Uljarević NIkola u 20. minutu.