Radnički pobedio u Mokrinu

0 890

Rukometasi - 16Posle pauze u prvenstvu zbog vanredne situacije i katastrofe koja je zadesila u Srbiju Radnički je gostovao ekipi Crvena Zvezda 2 u Mokrinu.
I ako nekompletni, bez Stevanovića i Parivodića, plavi tim je uspeo da savlada domaćina i da osvoji veoma važne bodove u borbi za vrh.
U prvom poluvremenu gosti vode u dva navrata sa 4 gola prednosti, ali brzopletošću u napadu vraćaju domaće u život, pa se na poluvreme odlazi prednošću gostiju 13:14.
Odlični Avdalović na golu gostiju je konačno opravdao poverenje, ipak celo drugo poluvreme gosti vode sa 2 do 3 gola prednosti, ali mlada ekipa Mokrina igra verovatno najbolju utakmicu u prvenstvu i posle isključenja Janjića i Pašajlića uspevaju da izjednače, pa je u 50 minutu nerešeno 20:20 . To kao da je osvestilo iskusne igrače gostiju, pa dobrom odbranom stiču prednost od 4 gola razlike i tada je utakmica i odlučena. Do kraja domaći uspevaju da ublaže poraz i na kraju je 25:27 za Radnički.
Strelci za Radnički: Fazekaš 8, Molnar 5, Čizmašev 4, Slavković i Popara po 3, Pašajlić 2, Janjić G. i Janjić S po 1.