Rnić uručio pehar i medalje

0 933

RK “Hercegovina” Sečanj – Reprezentacija DRLV – sever lige 32:33 (19:14)
Hercegovina-revijalna_utakmica-16U petak, 31. maja 2013. godine u Hali sportova u Jaša Tomiću odigrana je revijalna utakmica DRLV – sever lige između domaće Hercegovine i Reprezentacije lige.

RK “Hercegovina“
Milićević, Savović, Aleksić , Komar, Rikalo, Zubac, Vukoje, Andrijašević, Nikolić, Miladinov, Berta, Damjanov, Pašajlić, Milošević, Šešlija, Belić.

Reprezentacija lige
Kamberović, Golubović, Cvetković, Kljajić, Rakić, Jovčić, Kovačević, Mitanovski, Kočović, Pavić, Krstevski, Grujovski, Lekić, Jokić.

Sudije: Boško Krstić i Stevan Tokić iz Kikinde
Delegat: Vesna Mandić iz Zrenjanina

Rukometni klub “Hercegovina” iz Sečnja je u rukometnoj sezoni 2012/2013 DRLV – sever ostvarila veliki uspeh osvajanjem prvog mesta na tabeli i ulazak u I ligu Srbije. Nakon dugih dvanaest godina ponovo su u društvu najboljih. Tim povodom je organizovana revijalna utakmica između ekipe “Hercegovina” i reprezentacije lige. Pre početka utakmice proslavljeni as Momir Rnić je ekipi Hercegovine uručio pehar i medalje.
Hercegovina-revijalna_utakmica-11
Iako je utakmica bila revijalnog karaktera igrači obe ekipe su se borili do poslednjeg daha. Ekipa Hercegovine je dominirala i vodila do pred kraj utakmice kada u 52. minutu dolazi do prvog izjednačenja (29:29). Do kraja utakmice žestoka igra i u finišu utakmice u 60. minutu ponovo izjednačenje (32:32). Reprezentacija lige ima napad i postiže pobedonosni gol samo 15 sekundi do kraja utakmice. Fizički i taktički su obe ekipe bile na istom nivou, ali je sreća bila na strani Reprezentacije lige pobedivši rezultatom 33:32.