Sportske igre – raspored i satnica

0 372


RASPORED I SATNICA LETNJIH SPORTSKIH IGARA SO SEČANJ
JAŠA TOMIĆ
05 – 06 avgust 2011.

Svečano otvaranje je u petak, 05. avgust 2011. godine u 15.30 u Hali sportova

 

MALI FUDBAL – MUŠKARCI – fudbalski teren FK „Radnički“

Rukovodioci takmičenja: Krnetić Svetozar i Piljević Dragan

PRED KOLO

Petak
16.00 – 1. Jarkovac – Neuzina
16.40 – 2. Boka – Banatska – Dubica

PRVO KOLO

Petak
17.20 – 1. Konak – Šurjan
18.00 – 2. Krajišnik – Sečanj
18.40 – 3. Jaša Tomić – Sutjeska
19.20 – 4. Pobednik 1 – Pobednik 2

DRUGO KOLO

Subota
16.30 – 1. Pobednik 2 – Pobednik 1
17.10 – 2. Pobednik 3 – Pobednik 4

FINALE: Hala sportova, subota 19.15

 

MALI FUDBAL – ŽENE – fudbalski teren FK „Radnički“

Subota

Slobodan – Jarkovac

PRVO KOLO

10.00 – 1. Jaša Tomić – Konak
10.40 – 2. Krajišnik – Sutjeska
11.20 – 3. Boka – Sečanj

DRUGO KOLO

15.10 – 1. Pobednik 2 – Pobednik 1
15.50 – 2. Jarkovac – Pobednik 3

FINALE: Hala sportova, subota 18.30

 

RUKOMET – MUŠKARCI – Rukometni teren RK „Radnički“

Rukovodilac takmičenja: Novčić Dragan

Petak

PRVO KOLO

16.00 – 1. Boka – Sečanj
16.40 – 2. Banatska Dubica – Neuzina
17.20 – 3. Krajišnik – Jarkovac
20.00 – 4. Jaša Tomić – Šurjan

Subota

DRUGO KOLO

16.00 – 1. Pobednik 2 – Pobednik 1
16.40 – 2. Pobednik 3 – Pobednik 1

FINALE: Hala sportova, subota 20.00

 

RUKOMET – ŽENE – Rukometni teren RK „Radnički“

Rukovodilac takmičenja: Novčić Dragan

Slobodan: Boka

Petak

PRVO KOLO

18.00 – 1. Konak – Jaša Tomić
18.40 – 2. Jarkovac – Sečanj
19.20 – 3. Krajišnik – Sutjeska

Subota

DRUGO KOLO

10.00 – 1. Boka – Pobednik 3
10.40 – 2. Pobednik 2 – Pobednik 1

FINALE: Hala sportova, subota 16.00

 

KOŠARKA – MUŠKARCI – Hala sportova

Rukovodilac takmičenja: Ugrčić Radenko

Petak

PRED KOLO

16.00 – 1. Jarkovac – Konak

PRVO KOLO

16.40 – 1. Banatska Dubica – Neuzina
17.20 – 2. Jaša Tomić – Boka
18.00 – 3. Krajišnik – Pobednik 1
18.40 – 4. Sečanj – Sutjeska

Subota

DRUGO KOLO

14.40 – 1. Pobednik 4 – Pobednik 2
15.20 – 2. Pobednik 3 – Pobednik 1

FINALE: Hala sportova, subota 17.45

 

KOŠARKA – ŽENE – Hala sportova

Rukovodilac takmičenja: Ugrčić Radenko

Petak

PRVO KOLO

19.20 – 1. Jaša Tomić – Konak
20.00 – 2. Krajišnik – Sutjeska

Subota

10.00 – 1. Sečanj – Boka
14.40 – 2. Neuzina – Jarkovac

DRUGO KOLO

11.20 – 3. Pobednik 1 – Pobednik 2
12.00 – 4. Pobednik 4 – Pobednik 3

FINALE: Hala sportova, subota 17.00

 

ODBOJKA – MUŠKARCI – Teren FK „Radnički“

Rukovodilac takmičenja: Vuković Miodrag

Subota

PRED KOLO

10.00 – 1. Krajišnik – Sutjeska

PRVO KOLO

10.45 – 1. Jarkovac – Sečanj
11.30 – 2. Pobednik 1 – Jaša Tomić
12.15 – 3. Konak – Boka
15.50 – 4. Neuzina – Banatska Dubica

DRUGO KOLO

16.35 – 1. Pobednik 1 – Pobednik 2
17.10 – 2. Pobednik 4 – Pobednik 3

FINALE: Teren FK „Radnički“, subota 18.45

 

ODBOJKA – ŽENE – Teren FK „Radnički“

Rukovodilac takmičenja: Vuković Miodrag

Petak

PRVO KOLO

16.00 – 1. Neuzina – Krajišnik
16.40 – 2. Jarkovac – Konak
17.20 – 3. Boka – Sečanj
18.00 – 4. Sutjeska – Jaša Tomić

DRUGO KOLO

18.40 – Pobednik 4 – Pobednik 3
19.29 – Pobednik 2 – Pobednik 1

FINALE: Teren FK „Radnički“, subota 18.00

 

STONI TENIS – MUŠKARCI – Teren osnovne škole

Rukovodilac takmičenja: Papić Momčilo

Petak – 16.00

PRED KOLO

1. Krajišnik – Jarkovac
2. Jaša Tomić – Neuzina

PRVO KOLO

1. Konak – Pobednik 1
2. Pobednik 2 – Sutjeska
3. Boka – Banatska Dubica
4. Sečanj – Šurjan

DRUGO KOLO

1. Pobednik 2 – Pobednik 4
2. Pobednik 3 – Pobednik 1

 

STONI TENIS – ŽENE – Teren osnovne škole

Rukovodilac takmičenja: Papić Momčilo

Subota – 16.00

PRED KOLO

1. Jaša Tomić – Konak

PRVO KOLO

1. Jarkovac – Sutjeska
2. Boka – Neuzina
3. Krajišnik – Sečanj
4. Banatska Dubica – Pobednik 1

DRUGO KOLO

1. Pobednik 1 – Pobednik 2
2. Pobednik 3 – Pobednik 4

 

STRELJAŠTVO – Dvorište osnovne škola

Rukovodilac takmičenja: Radović Radoslav i Lazić Jovan

Ekipe nastupaju po sledećem redosledu i satnici:

ŽENE – Petak, 16.00

1. Banatska Dubica
2. Šurjan
3. Neuzina
4. Jarkovac
5. Boka
6. Konak
7. Jaša Tomić
8. Krajišnik
9. Sečanj
10. Sutjeska

MUŠKARCI – Subota, 10.00

1. Banatska Dubica
2. Šurjan
3. Neuzina
4. Jarkovac
5. Boka
6. Konak
7. Jaša Tomić
8. Krajišnik
9. Sečanj
10. Sutjeska

 

ATLETIKA – Fudbali teren FK „Radnički“

Rukovodilac takmičenja: Vuković Drago i Lazić Jovan

Subota, 17.00

– Bacanje kugle (m) i (ž)
– Skok u dalj (m) i (ž)
– Trčanje 60 m (ž)
– Trčanje 100 m (m)
– Trčanje 600 m (ž)
– Trčanje 800 m (m)
– Bacanje kamena s ramena

Ekipe se prijavljuju na licu mesta.

ŠAH – Hol osnovne škole
Rukovodilac takmičenja:

Subota, 10.00

Izvlačenje i prijava ekipa na licu mesta.

 

PIKADO – Dvorište osnovne škole

Rukovodilac takmičenja: Babić Olivera i Magovčević Mira

MUŠKARCI – petak, 16.00

1. Banatska Dubica
2. Šurjan
3. Neuzina
4. Jarkovac
5. Boka
6. Konak
7. Jaša Tomić
8. Krajišnik
9. Sečanj
10. Sutjeska

ŽENE – subota 10.00

1. Banatska Dubica
2. Šurjan
3. Neuzina
4. Jarkovac
5. Boka
6. Konak
7. Jaša Tomić
8. Krajišnik
9. Sečanj
10. Sutjeska

 

NADVLAČENJE KONOPCA – MUŠKARCI – Hala sportova

Rukovodilac takmičenja: Simeunović Jovan

Subota, 20.50

PRED KOLO

1. Jaša Tomić – Neuzina
2. Krajišnik – Šurjan

PRVO KOLO

1. Boka – Sečanj
2. Sutjeska – Pobednik 1
3. Banatska Dubica – Konak
4. Jarkovac – Pobednik 2

DRUGO KOLO

1. Pobednik 4 – Pobednik 3
2. Pobednik 2 – Pobednik 1

 

NADVLAČENJE KONOPCA – ŽENE – Hala sportova

Rukovodilac takmičenja: Simeunović Jovan

Petak, 20.40

PRVO KOLO

1. Neuzina – Boka
2. Sečanj – Jarkovac
3. Konak – Sutjeska
4. Jaša Tomić – Krajišnik

DRUGO KOLO

1. Pobednik 3 – Pobednik 4
2. Pobednik 1 – Pobednik 2

 

KUGLANJE – Hala sportova

Rukovodilac takmičenja: Bančov Stanislav i Nehez Zoran

Petak, 16.00

1. Jarkovac
2. Sečanj
3. Krajišnik
4. Konak
5. Šurjan
6. Jaša Tomić
7. Boka
8. Neuzina

Svečano zatvaranje igara, dodela nagrada, pehara i diploma održaće se u Hali sportova u subotu po završetku takmičenja.

Sportski savez opštine Sečanj

NAPOMENA: Ispred Hale sportova, posle svečanog zatvaranja zakazana je rok svirka poznate jašatomićke rok grupe „RESTRIKCIJA“.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana