Svetosavske nagrade najboljim studentima

1.145

Predsednik Rađenović uručio nagrade najboljim studentima sa područja opštine Sečanj

Tradicionalnu Svetosavsku nagradu za najbolje studente sa područja opštine Sečanj ove godine je dobilo 66 studenata sa prosekom višim od 8. Po 20.000,00 dinara i knjigu nagrađenim studentima su uručili predsednik opštine Sečanj, Predrag Rađenović i zamenica predsednika Ljiljana Kitić u petak, 25. januara 2019. godine.

-“Ovom skromnom nagradom trudimo se da motivišemo naše studente mada se vidi da su oni sami motivisani. Na žalost, u našoj opštini je trend sve manjeg broja  studenata a i dece je sve manje i manje” rekao je  Arsen Plahin  predsednik Skupštine opštine Sečanj.

Nakon svečanog prijema za sve student i njihove roditelje priređen je prigodan koktel.

Čestitamo studentima na uspehu!

Galerija slika

Spisak studenata dobitnika Svetosavske nagrade opštine Sečanj

Aleksić Milica                                     Tehnološki fakultet 9.13

Čipak Bojana                                      Filozofski fakultet 8.57

Čučuković Nikola                              Tehnički fakultet 8.72

Ćuk Jelena                                          Fakultet tehničkih nauka 9.60

Cvijetinović Mila                                Pravni fakultet           8.61

Dimić Maja                                         Farmaceutski fakultet 8.30

Đorđević Aleksandar                        Tehnički fakultet 9.02

Dotlić Jelena                                       Medicinski fakultet 8.46

Dragić Momčilo                                 Stomatološki fakultet 8.09

Drobac Darija                                    Tehnički fakultet 8.18

Emanuel Madaras Suću                  Tehnički fakultet 8.68

Gaćinović Nikola                               Visoka škola strukovnih studija 8.48

Gagić Bojana                                     Medicinski fakultet 8.76

Glušica Nemanja                             Rudarsko-geološki fakultet 8.78

Grubačić Aleksandra                       Prirodno Matematičkifakultet 8.86

Grujičić Nikola                                  FTN 9.11

Jokanović Ivan                                  Pravni  fakultet 9.60

Kovačević Andrea                            Tehnološki fakultet 8.95

Kozina Aneta                                    Prirodno Matematički fakultet 8.50

Krajinović Nevena                           Visoka škola strukovnih studija 8.85

Lašanc Teodora                               Tehnološki fakultet 9.09

Lazić Slavica                                      Visoka zdravstvena škola 8.30

Lević Nikoleta                                   Medicinski fakultet 9.00

Maksimov Branka                           Tehnički fakultet 8.12

Malešević Damjan                           Ekonomski fakultet 8.67

Mamlić Anja                                     Tehnički fakultet 9.90

Manojlović Marko                           Fakultet za fizičko vaspitanje 9.20

Mijin Bojana                                     Visoka zdravstvena škola 9.72

Milivojević Teodora                         Visoka škola strukovnih studija 9.35

Miloš Julio                                         Pravni fakultet 8.25

Nikolić Katarina                               Fakultet Umetnosti 9.92

Nikolić Milica                                    Filološki fakultet 8.89

Ostojić Milica                                    Fakultet za specijalnu edukaciju 9.60

Petrić Bojana                                    Visoka poslovna škola 8.83

Petrov Jelena                                    Poljoprivredni fakultet 9.00

Petrović Capa                                   Visoka škola strukovnih studija 9.71

Plahin Aleksandra                           Akademija Umetnosti 8.71

Ponoćko Ana                                    Tehnički fakultet 8.00

Popović Milica                                  Fakultet političkih nauka 8.74

Rađenović Milica                              Medecinski fakultet 8.43

Rađenović Petar                              Fakultet tehničkih nauka 9.05

Rađenović Stefan                            Fakultet tehničkih nauka 10.00

Radovanović Emilija                        Fakultet organizacionih nauka 8.32

Radovanović Momir                        Rudarsko-geološki fakultet 9.32

Rajić Davor                                        Tehnički fakultet 9.27

Repac Aleksandra                            Fakultet Tehničkih Nauka 8.61

Rodić Mirko                                       Poljoprivredni fakultet 8.18

Rodić Stevan                                     Poljoprivredni fakultet 9.69

Šarenac Danijela                              Visoka škola strukovnih studija 8.54

Šćekić Marija                                     Građevinski fakultet 8.58

Šekerović Aleksandra                      Filozofski fakultet 9.86

Šeter Ana                                           Visoka poslovna škola 9.77

Šipka Jovana                                      Filozofski fakultet 9.50

Škipina Nina                                      Medicinski fakultet 8.08

Skoko Nenad                                     Filozofski fakultet 9.17

Škrbić Aleksandra                            Tehnološki fakultet 8.17

Smiljić Savo                                       Rudarsko-geološki fakultet 8.83

Smiljić Vedrana                                Tehnički fakultet 8.43

Stefanov Marijana                           Poljoprivredni fakultet 9.46

Stojkov Jovana                                  Visoka zdravstvena škola 94 8

Supić Tamapa                                   Medicinski fakultet    8.77

Vucelja Teodora                               Visoka zdravstvena škola 8.48

Vujović Vladimir                               Fakultet za menadžment 9.00

Vuković Maša                                    Filozofski fakultet 9.21

Žegarac Jelena                                  Filozofski fakultet 8.12

Zirojević Milica                                  Filozofski fakultet 9.05

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Komentari su zatvoreni.

Želite da se reklamirate na našem portalu?
Kontaktirajte nas
close-image