Pobeda Proletera iz Neuzine

1.116

U Neuzini je odigrana fudbalska utakmica 3. kola FSG Zrenjanin liga B. Na svom terenu Proleter je dočekao ekipu Partizana iz Tomaševca.

Tokom prvog poluvemena vodila se ravnopravna igra, gde je domaćin imao inicijativu, i iskoristio svoje šanse i na odmor se otišlo rezultatom 2:0.

U drugom poluvremenu gosti su imali tri stopostotne šanse koje nisu iskoristili, i kako to obično biva usledila je kazna. Ekipa Proletera igra sve bolje, postiže još 4 gola i  osvaja tri boda na svom terenu. FK „Proleter“ Neuzina – FK „Partizan“ Tomaševac 6:0.

Pogodtke su postigli: Vladimir Novčić u 33. minutu, Đolai Stojan u 43. i 46. minutu, Marko Rajkov postize pogodake u 73. i 74. i Novčić u 80. minutu igre za konačnih 6:0.

U nedelju 06. maja 2018. godine ekipa Proletera gostuje ekipi Borca iz Zrenjanina.