Poraz u Crvenki

0 872

U osmom kolu DRLS gupa Sever rukometaši Radnickog gostovali ekipi Crvenke 2.
rk radnickiOd samog starta utakmice domaćin odličnom igrom u odbrani i kontrama dolazi do prednosti od 4 gola razlike. Posle zatraženog tajm auta trenera Ivkovića Radnički uspostavlja ravnotežu na terenu i do 20. minuta smanjuje prednost Crvenke na plus dva. Da su gosti ipak u ovom sastavu neravnopravan protivnik pokazuju poslednji minuti prvog poluvremena kada prave veliki broj grešaka u napadu, pa Crvenka na poluvreme odlazi sa prednošću od velikih plus 7, rezultat je 20:13.

Drugo poluvreme počinje boljom igrom gostiju, pa se razlika smanjuje na pristojnih plus 4 za domaće. U 48. minutu posle izmena koje je bio primoran da izvrši trener gostiju Ivković domaćini dominiraju i na kraju je 36:28.

Strelci za Crvenku su Ivić 6, Slavuljica 7, Karanović 3, Sveljo 2, Džabasan 9, Sunajko 7 i Savić 2.

Strelci za Radnički su Čipak 1, Bančov 1, Miladinov 3, Popara 1, Parivodić 5, Čizmasev 9, Popović 6, i Kelčov 1.

U narednom kolu Radnički kao domaćin igra protiv ekipe Sivca u subotu, 8. novembra 2014. godine, a meč počinje u 18.00 časova.