Mlade karate nade iz Sutjeske opet uspešne

0 1.121

KK "Sutjeska" SutjeskaMladi karatisti karate kluba „Radnički“ iz Sutjeske osvojili su devet medalja na nedavno održanom memorijalnom turniru ,,Vladimir Drobnjak“ u Lazarevu. Oni su na ovom takmičenju nastavili niz izuzetnih rezultata, dokazali da su u sjajnoj formi i spremni za predstojeća takmićenja pa i državno prvenstvo.

Svoj talenat i trud posebno su pokazali Jovan Grmuša (11), Iva Miloš (10) i Petar Bodrožan (13) koji su i na ovom takmičenju osvojili zlatne medalje u kategoriji kata. Oni su svoje učešće na državnom prvenstvu Srbije obezbedili na prethodno održanom prvenstvu Vojvodine u Inđiji.
Pored njih, zapaženi rezultat je ostvarila i Mia Suču (10) koja je u svojoj kategoriji u katama osvojila srebrnu medalju. Bronzane medalje su osvojile Milica Krstin, Ana Karanović, Lena Pilipović i Leticija Živojin, takođe u katama. Dok je Kristijan Dalja pored kata, bronzanu medalju osvojio i u borbama.
Sutješčanskim karatistima predstoji Kup Vojvodine, na koji su učešće obezbedili Milana Popić i Stefan Zirojević.